STUDIO URODY funkcjonuje od 2003 roku. Oferujemy zabiegi z zakresu szeroko rozumianej kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Zabiegi na twarz i ciało, pielęgnację dłoni i stóp, zagęszczanie i przedłużanie rzęs oraz makijaż na każdą okazję. Wykorzystujemy sprawdzone kosmetyki, renomowanych firm. W naszej pracy opieramy się na wieloletnim doświadczeniu. Każdego dnia pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji i polepszaniem jakości świadczonych usług. Stale podążamy za nowościami i rozszerzamy ofertę.
Zabiegi wykonujemy w miłej i przyjaznej atmosferze. Jest to miejsce pełne ciepła, życzliwości i spokoju.
Aktualna nazwa Green Rose to połączenie RÓŻY – symbolu piękna i ZIELENI  – koloru szczęścia i nadziei – przełamanie pewnych stereotypów i odrobina refleksji.

Misją salonu jest dążenie do pełnej satysfakcji naszych klientów. Aby każdy klient opuszczał nas zadowolony, uśmiechnięty i chętnie do nas wracał.
Zabiegi dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Dla osób chcących kompleksowo zadbać o swoje ciało proponujemy korzystne pakiety zabiegowe. Dysponujemy również specjalną ofertą dla “Młodej Pary”.
Zapraszamy.

Znajdź drogę do własnego piękna!!!
Odwiedź Studio Urody Green Rose i dołącz do grona stałych klientów.

Sylwia Bułacz
właścicielka salonu